Kde koupit Reloop 100 CD Case 2

Profesionální tvrdý kufr určený pro bezpečný přenos CD. Kufr je vybaven samotným úložným prostorem, ve kterém je možné uskladnit až 100 CD. Prostor pro CD je zasazen v dřevěném kufru se zámky a profes… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Reloop 100 CD Case 2 Obaly, kufry a racky
Cena
2 130 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Reloop 100 CD Case 2 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 130 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Profesionální tvrdý kufr určený pro bezpečný přenos CD. Kufr je vybaven samotným úložným prostorem, ve kterém je možné uskladnit až 100 CD. Prostor pro CD je zasazen v dřevěném kufru se zámky a profesionálním, kvalitním držadlem. Pro zvýšení bezpečnosti je zevnitř vyztužený pěnovými bloky a přihrádkami. Rozměry: 432 x 170 x 389 mm, hmotnost: 4,4 kg.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Reloop 100 CD Case 2 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 230202
- jistota kvalitního výrobce Reloop
- kategorie Obaly, kufry a racky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 112 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Reloop 100 CD Case 2. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Reloop 100 CD Case 2 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Obaly, kufry a racky Reloop, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Reloop 100 CD Case 2 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: