Kde koupit Reloop ADM-4

Dvoupásmové aktivní studiové monitory určené pro domácí studia a DJs. Monitory ADM-4 jsou zasazeny v dřevěné konstrukci a nabízejí široký frekvenční rozsah od 50Hz až po 20 kHz díky čemuž se můžete sp… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Reloop ADM-4 Aktivní studiové monitory
Cena
3 790 Kč
Dostupnost
Skladem 07.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Reloop ADM-4 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 3 790 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Dvoupásmové aktivní studiové monitory určené pro domácí studia a DJs. Monitory ADM-4 jsou zasazeny v dřevěné konstrukci a nabízejí široký frekvenční rozsah od 50Hz až po 20 kHz díky čemuž se můžete spolehnout na plnou a pravdivou zvukovou projekci. Kromě toho jsou magneticky stíněné, což umožňuje jejich umístění v těsné blízkosti monitoru nebo počítače bez jakýchkoliv elektrických ruchů. Monitor nabízí výkon 16W a dvoupásmovou frekvenční korekci, jakož i snadné připojení pomocí RCA konektorů. Rozměry jednoho monitoru: 196 x 260 x 153mm, hmotnost: 5 kg pro pár. Cena za pár.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Reloop ADM-4 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 228386
- jistota kvalitního výrobce Reloop
- kategorie Aktivní studiové monitory

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 102 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Reloop ADM-4. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Reloop ADM-4 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Aktivní studiové monitory Reloop, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Reloop ADM-4 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: