Kde koupit Reloop Beatmix 4 Case

Tvrdý kufr určený pro bezpečné přenášení modelu Reloop Beatmix 4. Kufr je extrémně odolný a poskytuje maximální možnou ochranu. Kromě své ochranné funkce poskytuje i pohodlí při živých vystoupeních. K… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Reloop Beatmix 4 Case Obaly, kufry a racky
Cena
3 810 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Reloop Beatmix 4 Case které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 3 810 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Tvrdý kufr určený pro bezpečné přenášení modelu Reloop Beatmix 4. Kufr je extrémně odolný a poskytuje maximální možnou ochranu. Kromě své ochranné funkce poskytuje i pohodlí při živých vystoupeních. Kufr totiž slouží i jako profesionální úložný prostor pro živé hraní nebo DJ sety, jeho vnitřek je vybaveno jemným polstrováním, které chrání Beatmix 4. Rozměry: 650 x 195 x 415 mm, vnitřní rozměry: 565 x 65 x 295 mm, hmotnost: 10,4 kg.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Reloop Beatmix 4 Case z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 230181
- jistota kvalitního výrobce Reloop
- kategorie Obaly, kufry a racky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 123 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Reloop Beatmix 4 Case. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Reloop Beatmix 4 Case na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Obaly, kufry a racky Reloop, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Reloop Beatmix 4 Case vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: