Kde koupit Reloop Laptop Stand V.2 Ltd

Pevný stojan pro Laptop velikosti 13 "- 17". Stojan je ideální pro DJs spoléhajících se při svých setech na všechny výhody svého laptopu. Jeho skládací mechanismus je rozložitelný během několika sekun… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Reloop Laptop Stand V.2 Ltd Stojany pro PC a Tablet
Cena
890 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Reloop Laptop Stand V.2 Ltd které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 890 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Pevný stojan pro Laptop velikosti 13 "- 17". Stojan je ideální pro DJs spoléhajících se při svých setech na všechny výhody svého laptopu. Jeho skládací mechanismus je rozložitelný během několika sekund a poskytuje dokonale pevnou základnu pro váš laptop. Vrchní deska se dá jednoduše přizpůsobovat v rozmezí 240 - 290mm díky čemuž je vhodná pro všechny typy 13 "-17" laptopů. Stojan je vyroben z pevného kovu a podpírá ho dvojice kovových nožiček. Nastavitelná výška umožňuje nastavit stojan v rozmezích: 235, 275, 315 a 360 mm. Hmotnost: 2,21 kg. Maximální nosnost: 8 kg.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Reloop Laptop Stand V.2 Ltd z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 228424
- jistota kvalitního výrobce Reloop
- kategorie Stojany pro PC a Tablet

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 79 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Reloop Laptop Stand V.2 Ltd. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Reloop Laptop Stand V.2 Ltd na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Stojany pro PC a Tablet Reloop, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Reloop Laptop Stand V.2 Ltd vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: