Kde koupit Reloop Professional DJ Cleaning Set

Kompletní čistící set pro DJs. Set obsahuje čisticí prostředky pro čištění vinylových desek a CD. v balení se nachází 20ml tekutiny pro čištění vinylů, 20 ml tekutiny pro čištění gramofonových přenose… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Reloop Professional DJ Cleaning Set Ostatní DJ příslušenství
Cena
500 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Reloop Professional DJ Cleaning Set které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 500 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Kompletní čistící set pro DJs. Set obsahuje čisticí prostředky pro čištění vinylových desek a CD. v balení se nachází 20ml tekutiny pro čištění vinylů, 20 ml tekutiny pro čištění gramofonových přenosek, antistatická hadřík a čistidlo pro karbonové desky.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Reloop Professional DJ Cleaning Set z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 230227
- jistota kvalitního výrobce Reloop
- kategorie Ostatní DJ příslušenství

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 114 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Reloop Professional DJ Cleaning Set. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Reloop Professional DJ Cleaning Set na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Ostatní DJ příslušenství Reloop, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Reloop Professional DJ Cleaning Set vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: