Kde koupit Reloop RMX-22i

Tříkanálový 2 + 1 digitální DJ mixpult s vestavěnými efekty. Mix nabízí dvojici hlavních kanálů s instantním přístupem ke čtveřici efektů Filter, White Noise, Bit Crusher a Gate. Třetí kanál slouží pr… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Reloop RMX-22i DJ mixpulty
Cena
6 750 Kč
Dostupnost
Skladem 07.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Reloop RMX-22i které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 6 750 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Tříkanálový 2 + 1 digitální DJ mixpult s vestavěnými efekty. Mix nabízí dvojici hlavních kanálů s instantním přístupem ke čtveřici efektů Filter, White Noise, Bit Crusher a Gate. Třetí kanál slouží pro mikrofon nebo vstup Aux. Samozřejmostí je nastavování EQ v módě classic a isolator. Součástí mikrofonního kanálu je dvoupásmový EQ, pro hlavní kanály je k dispozici 3 pásmový EQ. Mix nabízí celou řadu konektorů než 2x phono in, 5x Line in, 1x kombinovaný Mic in a výstupy 1x XLR, 2 x RCA a 2x výstup pro sluchátka. Rozměry: 254 x 104 x 355 mm, hmotnost: 3,7 kg.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Reloop RMX-22i z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 230167
- jistota kvalitního výrobce Reloop
- kategorie DJ mixpulty

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 43 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Reloop RMX-22i. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Reloop RMX-22i na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce DJ mixpulty Reloop, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Reloop RMX-22i vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: