Kde koupit Remo Ambassador X 8''

Písková blána pro 8" buben. Blány Ambassador X jsou vyrobeny z jedné vrstvy lakovaného mylaru hrubé 0,305 mm, o 20% silnější než klasické blány Ambassador, což přináší delší životnost, silnější attack… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Remo Ambassador X 8'' Pískové a bílé blány 8
Cena
389 Kč
Dostupnost
Skladem 30.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Remo Ambassador X 8'' které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 389 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Písková blána pro 8" buben. Blány Ambassador X jsou vyrobeny z jedné vrstvy lakovaného mylaru hrubé 0,305 mm, o 20% silnější než klasické blány Ambassador, což přináší delší životnost, silnější attack, lepší odskok hole a strědovější teplý otevřený tón s hlasitým dozvukem.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Remo Ambassador X 8'' z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 223514
- jistota kvalitního výrobce Remo
- kategorie Pískové a bílé blány 8"

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 69 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Remo Ambassador X 8''. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Remo Ambassador X 8'' na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Pískové a bílé blány 8" Remo, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Remo Ambassador X 8'' vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: