Kde koupit Remo Controlled Sound Clear Dot On Top 18''

Blána na bicí úderová 18" série Controlled Sound - průhledná (černý bod na vrchu). Čiré blány jsou charakterově nejjasnější, s nejotevřenějším zvukem, jsou známé svým čistým tónem, dobrou rezonancí a… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Remo Controlled Sound Clear Dot On Top 18'' Čiré blány 18
Cena
729 Kč
Dostupnost
Skladem 07.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Remo Controlled Sound Clear Dot On Top 18'' které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 729 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Blána na bicí úderová 18" série Controlled Sound - průhledná (černý bod na vrchu). Čiré blány jsou charakterově nejjasnější, s nejotevřenějším zvukem, jsou známé svým čistým tónem, dobrou rezonancí a sustainem. Vhodné a také často používané jsou jako hrací a rezonanční na tom tomech a velkých bubnech – hlavně při vyšším ladění.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Remo Controlled Sound Clear Dot On Top 18'' z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 1896
- jistota kvalitního výrobce Remo
- kategorie Čiré blány 18"

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 82 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Remo Controlled Sound Clear Dot On Top 18''. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Remo Controlled Sound Clear Dot On Top 18'' na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Čiré blány 18" Remo, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Remo Controlled Sound Clear Dot On Top 18'' vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: