Kde koupit Remo Pinstripe Ebony 20 Bass

Blána na kopák úderová 20" série Pinstripe - Ebony. Blány Remo PINSTRIPE jsou vyráběny ze dvou různě silných Mylarových fólií. Velmi dobře drží ladění a ideální zvuk lze dosáhnout i v nižších polohách… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Remo Pinstripe Ebony 20 Bass Černé a modré blány 20
Cena
1 690 Kč
Dostupnost
Skladem 01.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Remo Pinstripe Ebony 20 Bass které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 690 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Blána na kopák úderová 20" série Pinstripe - Ebony. Blány Remo PINSTRIPE jsou vyráběny ze dvou různě silných Mylarových fólií. Velmi dobře drží ladění a ideální zvuk lze dosáhnout i v nižších polohách ladění.Konstrukce spojení vrstev tlumí vysoké frekvence tónů a rezonanci blány na jejím okraji.Mají "tlustý " zvuk,vhodný zejména pro Rock a R&B.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Remo Pinstripe Ebony 20 Bass z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 1941
- jistota kvalitního výrobce Remo
- kategorie Černé a modré blány 20"

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 75 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Remo Pinstripe Ebony 20 Bass. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Remo Pinstripe Ebony 20 Bass na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Černé a modré blány 20" Remo, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Remo Pinstripe Ebony 20 Bass vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: