Kde koupit Remo Powerstroke 3 Clear 18''

Blána na bicí: Powerstroke 3 Series, Clear 18". Blány Remo Coated Powerstroke 3 charakterizuje jednoduchá vrstva 0.0254 mm Mylaru. Blána má slabý tlumící kroužkem při vnějším okraji blány, který jemně… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Remo Powerstroke 3 Clear 18'' Čiré blány 18
Cena
809 Kč
Dostupnost
Skladem 07.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Remo Powerstroke 3 Clear 18'' které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 809 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Blána na bicí: Powerstroke 3 Series, Clear 18". Blány Remo Coated Powerstroke 3 charakterizuje jednoduchá vrstva 0.0254 mm Mylaru. Blána má slabý tlumící kroužkem při vnějším okraji blány, který jemně přitlumí vysoké frekvence. To vytváří dokonalou vyváženost kontroly citlivosti a tónu a dělá z Remo Powerstroke 3 jedny z nejpreferovanějších blan.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Remo Powerstroke 3 Clear 18'' z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 2017
- jistota kvalitního výrobce Remo
- kategorie Čiré blány 18"

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 62 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Remo Powerstroke 3 Clear 18''. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Remo Powerstroke 3 Clear 18'' na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Čiré blány 18" Remo, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Remo Powerstroke 3 Clear 18'' vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: