Kde koupit Remo Timpani Hazy 28''

Písková blána ze série Weatherking Hazy určená pro Tympány. Blány ze série Hazy jsou vyrobeny z plastu a proto nejsou tak citlivé na změny počasí a prostředí, jako standardní blány. I právě proto blán… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Remo Timpani Hazy 28'' Blány pro orchestrální bicí
Cena
1 490 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Remo Timpani Hazy 28'' které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 490 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Písková blána ze série Weatherking Hazy určená pro Tympány. Blány ze série Hazy jsou vyrobeny z plastu a proto nejsou tak citlivé na změny počasí a prostředí, jako standardní blány. I právě proto blány Hazy najdete jak na nástrojích školních orchestrů, tak i na profesionálních kouscích z Broadwaye. Průměr 28".

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Remo Timpani Hazy 28'' z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 225399
- jistota kvalitního výrobce Remo
- kategorie Blány pro orchestrální bicí

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 40 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Remo Timpani Hazy 28''. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Remo Timpani Hazy 28'' na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Blány pro orchestrální bicí Remo, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Remo Timpani Hazy 28'' vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: