Kde koupit Roh ochranný folie - 40x40/1450mm třešeň folie

Roh ochranný folie Ochranné rohy se používají jako alternativa ke kovovým rohům, sloužícím jako ochrana rohu stěny proti poškození. Rohy jsou vyrobeny z borového dřeva, potaženy fólií s dekorem různýc… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Roh ochranný folie - 40x40/1450mm třešeň folie Dveře
Cena
145 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Roh ochranný folie - 40x40/1450mm třešeň folie které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 145 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Roh ochranný folie Ochranné rohy se používají jako alternativa ke kovovým rohům, sloužícím jako ochrana rohu stěny proti poškození. Rohy jsou vyrobeny z borového dřeva, potaženy fólií s dekorem různých dřevin a na jedné straně zakončeny plastovou koncovkou v barvě dekoru. Rozměry a dekory v tabulce s variantami.

Z toho e-shopu kutil.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Roh ochranný folie - 40x40/1450mm třešeň folie z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 56578
- jistota kvalitního výrobce Neznámý výrobce
- kategorie Dveře

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 73 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Roh ochranný folie - 40x40/1450mm třešeň folie. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Roh ochranný folie - 40x40/1450mm třešeň folie na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop kutil.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dveře Neznámý výrobce, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Roh ochranný folie - 40x40/1450mm třešeň folie vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Kutil.cz

Internetový obchod kutil.cz nabízí kvalitní nářadí jako například elektrické nářadí, ruční nářadí, spojovací materiál a kotevní technika, vše pro vaši zahradu a ještě mnohem více. Zobrazte se si nabídku zboží Dveře Neznámý výrobce, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt kutil.cz za výhodnou cenu.


kutil.cz