Kde koupit ROJAPLAST Lehátko ZWC-20 ALICE černá

Zahradní lehátko ROJAPLAST Lehátko ZWC-20 ALICE černá: Chystáte se na léto a přemýšlíte, jak si zpříjemnit pobyt na zahradě? Pořiďte si zahradní lehátko ROJAPLAST. Toto lehátko je vhodné jak na… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • ROJAPLAST Lehátko ZWC-20 ALICE černá Vybavení a doplňky
Cena
1 990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží ROJAPLAST Lehátko ZWC-20 ALICE černá které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 990 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Zahradní lehátko ROJAPLAST Lehátko ZWC-20 ALICE černá: Chystáte se na léto a přemýšlíte, jak si zpříjemnit pobyt na zahradě? Pořiďte si zahradní lehátko ROJAPLAST. Toto lehátko je vhodné jak na zahradu tak na terasu. Má kvalitní hliníkovou konstrukci a je vypleteno síťovinou v černé barvě. Je polohovatelné v několika možných úrovních a oceníte také podhlavník.  Klíčové vlastnosti zahradního lehátka ROJAPLAST ALICE s černou síťovinouZahradní lehátko ROJAPLAST ALICE  s černou síťovinouVhodné na zahradu nebo terasuKvalitní hliníková konstrukceTextilní síťovina v černé barvěPolohovatelnéPodhlavník Materiál zahradního lehátka ROJAPLAST ALICE Zahradní lehátko ROJAPLAST ALICE  je vyrobeno z textilní síťoviny. Díky tomuto materiálu mu nevadí déšť na zahradě. Má pevnou hliníkovou konstrukci, která je opletená textilní síťovinou pro pohodlné ležení. Díky kvalitnímu materiálu odolává vodě, tak bude zachována jeho funkčnost po dlouhou dobu.  Mobilní zahradní lehátkoVýrobce zahradního lehátka ROJAPLAST ALICE  myslel nejen na pohodlí při odpočinku, ale také na lehkou a snadnou manipulaci s lehátkem. Je velmi lehké, proto jeho přemístění je snadné pro každého. Jednoduše si můžete lehátko přemístit tam, kam zrovna potřebujete. Třeba z terasy k bazénu. Má polohovatelné záda. Můžete si zvolit zda budete na lehátku ležet nebo sedět a to včetně vodorovné polohy. Pro větší komfort je lehátko vybaveno podlhlavníkem.Hmotnost:7 kgMaximální výška opěradla od země:80 cm

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit ROJAPLAST Lehátko ZWC-20 ALICE černá z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8595226706239 a ID 5271634
- jistota kvalitního výrobce ROJAPLAST
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 121 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit ROJAPLAST Lehátko ZWC-20 ALICE černá. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa ROJAPLAST Lehátko ZWC-20 ALICE černá na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky ROJAPLAST, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete ROJAPLAST Lehátko ZWC-20 ALICE černá vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz Auto-moto

Potřebujete vybavení pro opravu auta nebo si jen chce zpříjemnit jízdu? Zavvítejte na Alza.cz Auto-Moto. Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky ROJAPLAST, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Hobby a auto/moto za výhodnou cenu.


Alza.cz Hobby a auto/moto