Kde koupit Rose et Chocolat Dívčí capáčky se slony Classicz - hnědé

Roztomilé dívčí capáčky v hnědém provedení. Zdobí je dva zamilovaní sloníci a jemné prošívání. Interiér botiček je vyroben z kvalitní kůže. Jsou lehounké, pružné a odolné proti smyku a skvěle se přizp… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Rose et Chocolat Dívčí capáčky se slony Classicz - hnědé
					
				 Vybavení a doplňky
Cena
479 Kč
Dostupnost
Skladem 30.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Rose et Chocolat Dívčí capáčky se slony Classicz - hnědé které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 479 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Roztomilé dívčí capáčky v hnědém provedení. Zdobí je dva zamilovaní sloníci a jemné prošívání. Interiér botiček je vyroben z kvalitní kůže. Jsou lehounké, pružné a odolné proti smyku a skvěle se přizpůsobí malé dětské nožičce. Vhodné na doma nebo do kočárku. Baleny ve stylové krabičce. Vnější materiál: syntetika Vnitřní materiál: kůže Materiál podrážky: syntetika

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Rose et Chocolat Dívčí capáčky se slony Classicz - hnědé z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 83351584535 a ID 2364442
- jistota kvalitního výrobce Rose et Chocolat
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 60 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Rose et Chocolat Dívčí capáčky se slony Classicz - hnědé . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Rose et Chocolat Dívčí capáčky se slony Classicz - hnědé na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Rose et Chocolat, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Rose et Chocolat Dívčí capáčky se slony Classicz - hnědé vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Rose et Chocolat, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz