Kde koupit Rostex madlo dveřní přímé jednostranné - 720mm Nerez mat

Rostex madlo dveřní přímé jednostranné Dveřní madlo pro posuvná a kyvná skleněná dveřní křídla pravá i levá, pro tloušťku dveří 5-13 mm.   Povrchová úprava: Nerez mat Dostupnost jednotlivých variant… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Rostex madlo dveřní přímé jednostranné - 720mm Nerez mat Kování
Cena
2 338 Kč
Dostupnost
26.08.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Rostex madlo dveřní přímé jednostranné - 720mm Nerez mat které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 338 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Rostex madlo dveřní přímé jednostranné Dveřní madlo pro posuvná a kyvná skleněná dveřní křídla pravá i levá, pro tloušťku dveří 5-13 mm.   Povrchová úprava: Nerez mat Dostupnost jednotlivých variant závisí na výběru povrchové úpravy. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.   Dokumenty ke stažení: Popis povrchových úprav

Z toho e-shopu kutil.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Rostex madlo dveřní přímé jednostranné - 720mm Nerez mat z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 60501
- jistota kvalitního výrobce Rostex
- kategorie Kování

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 61 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Rostex madlo dveřní přímé jednostranné - 720mm Nerez mat. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Rostex madlo dveřní přímé jednostranné - 720mm Nerez mat na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop kutil.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Kování Rostex, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Rostex madlo dveřní přímé jednostranné - 720mm Nerez mat vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Kutil.cz

Internetový obchod kutil.cz nabízí kvalitní nářadí jako například elektrické nářadí, ruční nářadí, spojovací materiál a kotevní technika, vše pro vaši zahradu a ještě mnohem více. Zobrazte se si nabídku zboží Kování Rostex, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt kutil.cz za výhodnou cenu.


kutil.cz