Kde koupit Rotosound Roto 30SL

Struny na elektrickou kytaru 12 strunovou, série: Roto, sada 9-46, niklové, double six - pink Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Rotosound Roto 30SL Struny pro elektrickou kytaru .009
Cena
249 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Rotosound Roto 30SL které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 249 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Struny na elektrickou kytaru 12 strunovou, série: Roto, sada 9-46, niklové, double six - pink

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Rotosound Roto 30SL z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 207597
- jistota kvalitního výrobce Rotosound
- kategorie Struny pro elektrickou kytaru .009

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 67 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Rotosound Roto 30SL. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Rotosound Roto 30SL na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Struny pro elektrickou kytaru .009 Rotosound, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Rotosound Roto 30SL vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: