Kde koupit Rotosound RS445LD

Struny na akustickou baskytaru 5 strunovou, série: Bronze Bass 44, sada 45-130, fosfor-bronz Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Rotosound RS445LD Struny pro akustickou baskytaru
Cena
1 390 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Rotosound RS445LD které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 390 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Struny na akustickou baskytaru 5 strunovou, série: Bronze Bass 44, sada 45-130, fosfor-bronz

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Rotosound RS445LD z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 207437
- jistota kvalitního výrobce Rotosound
- kategorie Struny pro akustickou baskytaru

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 52 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Rotosound RS445LD. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Rotosound RS445LD na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Struny pro akustickou baskytaru Rotosound, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Rotosound RS445LD vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: