Kde koupit Rotosound RS88EL

Struny na baskytaru, hlazené, série: Tru Bass 88, sada 65-115, black nylon, extra long Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Rotosound RS88EL Hlazené baskytarové struny
Cena
1 190 Kč
Dostupnost
Skladem 03.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Rotosound RS88EL které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 190 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Struny na baskytaru, hlazené, série: Tru Bass 88, sada 65-115, black nylon, extra long

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Rotosound RS88EL z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 207377
- jistota kvalitního výrobce Rotosound
- kategorie Hlazené baskytarové struny

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 112 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Rotosound RS88EL. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Rotosound RS88EL na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Hlazené baskytarové struny Rotosound, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Rotosound RS88EL vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: