Kde koupit Rozkládací dětská pohovka Nellys ® 87R - Medvídek love

vzor: 87R, Medvídek love, Top Model, kam <strong>Rozkládací dětská pohovka Nellys ® s bobkem a polštářkem zdarma.</strong> <br /> <br /><strong>TIP NA DÁREK.</strong&… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Rozkládací dětská pohovka Nellys ® 87R - Medvídek love Vybavení a doplňky
Cena
1 749 Kč
Dostupnost
Skladem 01.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Rozkládací dětská pohovka Nellys ® 87R - Medvídek love které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 749 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

vzor: 87R, Medvídek love, Top Model, kam <strong>Rozkládací dětská pohovka Nellys ® s bobkem a polštářkem zdarma.</strong> <br /> <br /><strong>TIP NA DÁREK.</strong> <br /> <br /><strong>Jedinečná i praktická dětská pohovka pro děti. </strong> <br /><strong>Oblíbené zboží !</strong> <br /> <br />Může rovněž sloužit i na spaní, odpočívání, hraní, kreslení nebo jen ke koukání na televizi. <br />Rozkládací pohovka je lehká, dítě si ji může snadno samo přemístit kdekoliv, rozložit i složit. Pohovka je z velmi kvalitních materiálů. <br /> <br />Díky čvrtému dopínacímu sedáku ji můžete vyvýšit sezení anebo ho dokonce prodloužit. <br />Lze ji připnout na suchý zip. <br />Opěradlo pohovky je pevné. <br />Vhodné pro děti od 3 let. <br /> <br />Rozkládací pohovka je stabilní a dítě se může bez obav opřit. <br /> <br />Potah na pohovku je šit strojově, případné posunutí vzoru není vada. <br />Bobek i polštářek můžou být i jednobarevné - dle dodávky výrobcem. <br /> <br /><strong>Rozměry složené pohovky:</strong> <br />Šířka 98cm. <br />Výška 59cm. <br />Hloubka 48cm. <br /> <br /><strong>Rozměry rozložené pohovky se čtvrým přidavným sedákem.</strong> <br />Šířka 98cm. <br />Výška 59cm. <br />Délka 168cm. <br /> <br /><strong>Plocha na spaní (rozložená pohovka)</strong> 71,5cm x 160cm. <br />Výška pěny 8 cm. <br /> <br /><strong>Materiál:</strong> <br />Potah pohovky je vyroben ze 100% bavlny s přídaným velurem. <br />Potah je pratelný v pračce. <br /> <br />Pohovky odesíláme pouze kurýrem. <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Rozkládací dětská pohovka Nellys ® 87R - Medvídek love z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309133263 a ID 94723
- jistota kvalitního výrobce NELLYS
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 97 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Rozkládací dětská pohovka Nellys ® 87R - Medvídek love. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Rozkládací dětská pohovka Nellys ® 87R - Medvídek love na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky NELLYS, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Rozkládací dětská pohovka Nellys ® 87R - Medvídek love vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky NELLYS, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz