Kde koupit Roztomilá edukační hračka Méďa spirálka - tyrkysová

Barva: Tyrkysová, Hencz Toyz, 0m+ <strong>Roztomilá edukační hračka - Méďa spirálka. </strong> <br /> <br />Hračka je vyrobená ve výrazných pestrých barvách, černobílé kontr… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Roztomilá edukační hračka Méďa spirálka - tyrkysová
Cena
341 Kč
Dostupnost
Skladem 30.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Roztomilá edukační hračka Méďa spirálka - tyrkysová které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 341 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Barva: Tyrkysová, Hencz Toyz, 0m+ <strong>Roztomilá edukační hračka - Méďa spirálka. </strong> <br /> <br />Hračka je vyrobená ve výrazných pestrých barvách, černobílé kontrastní proužky, podporují a stimulují vývoj zraku u dětí. Zvonečky, které se nachází uvnitř hračky,zazvoní při každém pohybu a tím rozvíjí sluch u kojenců. <br />Hračka rozvíjí smyslové, hmatové a zvukové vnímání dítěte a podněcuje jeho fantazii. <br />Ideální hračka pro děti. <br /> <br />Mazlík je vyroben z měkké plyšové látky. <br /> <br />Určená pro děti od 0 m+. <br /> <br /><strong>Rozměry:</strong>- cca 27cm x 24cm. <br /> <br />Atest CE - bezpečná hračka. Vyrobena v EU. <br /><strong>Upozornění: Výrobce může obměnovat barvy na některých částech hračky. Ilustrační foto - odstín barev se může lišit. </strong> <br /> <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Roztomilá edukační hračka Méďa spirálka - tyrkysová z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5907784466044 a ID 95925
- jistota kvalitního výrobce Hencz Toys
- kategorie

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 127 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Roztomilá edukační hračka Méďa spirálka - tyrkysová. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Roztomilá edukační hračka Méďa spirálka - tyrkysová na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Hencz Toys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Roztomilá edukační hračka Méďa spirálka - tyrkysová vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Hencz Toys, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz