Kde koupit Ruční odsávačka - modrá

Barva: modrá, Akuku <strong>Ruční odsávačka.</strong> <br /> <br />Ruční odsávačka slouží k odsávání mateřského mléka. <br />Při odsávání masíruje prs a simuluje přiroz… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Ruční odsávačka - modrá Vybavení a doplňky
Cena
405 Kč
Dostupnost
Skladem 01.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Ruční odsávačka - modrá které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 405 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Barva: modrá, Akuku <strong>Ruční odsávačka.</strong> <br /> <br />Ruční odsávačka slouží k odsávání mateřského mléka. <br />Při odsávání masíruje prs a simuluje přirozené kojení. Je ideální pro každodenní použítí i pro <br />použítí v případě přechodných potíží s kojením (např. nádměrná tvorba mléka, poranění bradavek). <br /> <br />Obsah balení: <br />- vlastní odsávačka, <br />- silikonová masážní vložka, <br />- lahvička 125 ml, <br />- savička anatomická + 0 m, <br />- ergonomická rukojeť. <br /> <br />1. Jakost. <br /> <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Ruční odsávačka - modrá z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5907644002986 a ID 96227
- jistota kvalitního výrobce akuku
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 58 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Ruční odsávačka - modrá. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Ruční odsávačka - modrá na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky akuku, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Ruční odsávačka - modrá vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky akuku, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz