Kde koupit Rukávník ke kočárku fleece - šedý

barva: šedá, rozměr: cca 47x23cm <strong>Rukávník ke kočárku.</strong> <br /> <br />Rukávník je praktickým doplňkem, který ochrání ruce před chladem i deštěm. <br /> <… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Rukávník ke kočárku fleece - šedý Vybavení a doplňky
Cena
369 Kč
Dostupnost
Skladem 01.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Rukávník ke kočárku fleece - šedý které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 369 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

barva: šedá, rozměr: cca 47x23cm <strong>Rukávník ke kočárku.</strong> <br /> <br />Rukávník je praktickým doplňkem, který ochrání ruce před chladem i deštěm. <br /> <br />V zimním období je velmi obtížné stále sundávat a nasazovat rukavice pokaždé když potřebujete miminku dát do pusinky vypadlý dudlík nebo utřít nos. <br />V rukávníku máte ruce pořád v teple i bez rukavic. <br /> <br />Rukávník je dost velký vhodný tedy i pro tatínky. <br /> <br />Rukávník je ušitý z nepromokavého materiálu a je zateplený kvalitním, měkoučkým fleecem. <br /> <br />K rukojeti se zapíná stiskacími knoflíky - cvočky. <br /> <br /><strong>Rozměry:</strong> <br />šířka - cca 47 cm, hloubka - 23 cm. <br /> <br />1. jakost

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Rukávník ke kočárku fleece - šedý z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309138787 a ID 96269
- jistota kvalitního výrobce
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 89 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Rukávník ke kočárku fleece - šedý. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Rukávník ke kočárku fleece - šedý na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky , nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Rukávník ke kočárku fleece - šedý vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky , které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz