Kde koupit Rychlozavinovačka 80x80cm s volánkem a stuhou - lístečky modrá

cca 80x80cm, se stuhou, barva: lístečky modrá, Baby Nellys ® <strong>Luxusní zavinovačka pro novozence Baby Nellys ®.</strong> <br /> <br /><strong>Rozměr</strong>… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Rychlozavinovačka 80x80cm s volánkem a stuhou - lístečky modrá Vybavení a doplňky
Cena
299 Kč
Dostupnost
Skladem 27.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Rychlozavinovačka 80x80cm s volánkem a stuhou - lístečky modrá které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 299 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

cca 80x80cm, se stuhou, barva: lístečky modrá, Baby Nellys ® <strong>Luxusní zavinovačka pro novozence Baby Nellys ®.</strong> <br /> <br /><strong>Rozměr</strong> cca 80x80cm. <br />(měřeno i s volánkem) <br /> <br />Svrchní materiál 100% bavlna. <br />Vnitřek z dutého vlákna - hypoalergenní. <br /> <br />Zapínání - stuha a suchý zip. <br /> <br />Zavinovačku lze později používat i jako podložku, dečku apod. <br /> <br />Vše vyrobeno z kvalitní 100% bavlny. <br />Certifikováno, atest, 1.jakost (zboží určené pro děti). <br /> <br />Bavlna s certifikátem EU pro ekologii textilu OKO-TEX.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Rychlozavinovačka 80x80cm s volánkem a stuhou - lístečky modrá z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309138602 a ID 96222
- jistota kvalitního výrobce Baby Nellys
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 48 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Rychlozavinovačka 80x80cm s volánkem a stuhou - lístečky modrá. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Rychlozavinovačka 80x80cm s volánkem a stuhou - lístečky modrá na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Baby Nellys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Rychlozavinovačka 80x80cm s volánkem a stuhou - lístečky modrá vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Baby Nellys, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz