Kde koupit Sabian 21402XL 14 X-CELERATOR HATS

Sabian AAX 14 "X-CELERATOR Hats. Řada AAX - tyto činely jsou strojově tepané, charakterizuje jejich inovace společnosti Sabian" Dynamic Focus ", který eliminuje zkreslení a zvyšuje jasnost tónu. Tyto… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Sabian 21402XL 14 X-CELERATOR HATS Hi-Hat činely 14
Cena
9 390 Kč
Dostupnost
Skladem 01.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Sabian 21402XL 14 X-CELERATOR HATS které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 9 390 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Sabian AAX 14 "X-CELERATOR Hats. Řada AAX - tyto činely jsou strojově tepané, charakterizuje jejich inovace společnosti Sabian" Dynamic Focus ", který eliminuje zkreslení a zvyšuje jasnost tónu. Tyto činely mají moderní jasný tón. Dostupné v provedení: NATURAL / BRILLIANT

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Sabian 21402XL 14 X-CELERATOR HATS z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 201120
- jistota kvalitního výrobce Sabian
- kategorie Hi-Hat činely 14"

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 107 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Sabian 21402XL 14 X-CELERATOR HATS. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Sabian 21402XL 14 X-CELERATOR HATS na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Hi-Hat činely 14" Sabian, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Sabian 21402XL 14 X-CELERATOR HATS vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Další výrobky ze stejné sekce
Kde koupit Hi-Hat činely 14"