Kde koupit Sabian SBR1606 16 CRASH

Sabian SBR 16 "CRASH. Série SBR -" Sabian Brass "řada z čisté mosazi se solidním zvukem a vzhledem. Dostupné pouze v provedení NATURAL Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Sabian SBR1606 16 CRASH Crash činely 16
Cena
1 490 Kč
Dostupnost
Skladem 03.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Sabian SBR1606 16 CRASH které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 490 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Sabian SBR 16 "CRASH. Série SBR -" Sabian Brass "řada z čisté mosazi se solidním zvukem a vzhledem. Dostupné pouze v provedení NATURAL

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Sabian SBR1606 16 CRASH z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 204756
- jistota kvalitního výrobce Sabian
- kategorie Crash činely 16"

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 126 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Sabian SBR1606 16 CRASH. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Sabian SBR1606 16 CRASH na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Crash činely 16" Sabian, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Sabian SBR1606 16 CRASH vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: