Kde koupit Sada - čepička, šál a rukavičky Medvídek - bílý (bílá výšivka)

Velikost čepičky dle výrobce 6 - 18 měsíců <strong>Zimní čepice s bambulí a šálou a rukavičkami.</strong> <br /> <br />Velmi kvalitní a příjemný materiál. <br /> <br… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Sada - čepička, šál a rukavičky Medvídek - bílý (bílá výšivka) Vybavení a doplňky
Cena
203 Kč
Dostupnost
Skladem 25.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Sada - čepička, šál a rukavičky Medvídek - bílý (bílá výšivka) které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 203 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Velikost čepičky dle výrobce 6 - 18 měsíců <strong>Zimní čepice s bambulí a šálou a rukavičkami.</strong> <br /> <br />Velmi kvalitní a příjemný materiál. <br /> <br /><strong>Balení obsahuje:</strong> <br />Čepičku se zavazování, šálu a rukavičky. <br /> <br /><strong>Materiál:</strong> <br />100% Akryl. <br /> <br />Velikost čepičky dle výrobce 6 - 18 měsíců. <br /><strong>Detailní rozměry:</strong> <br /><strong>Čepička</strong> <br />Obvod hlavičky v klidovém stavu cca 36cm, po natažení až cca 46cm. <br />Hloubka čepičky 17,5 cm. <br /><strong>Šála</strong> <br />Délka cca 1metr. <br /><strong>Rukavičky</strong> - cca 12cm. <br /> <br />Výšivka na čepičce se může lišit, dle dodávky výrobcem. <br /> <br />1. Jakost.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Sada - čepička, šál a rukavičky Medvídek - bílý (bílá výšivka) z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309138138 a ID 96515
- jistota kvalitního výrobce
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 133 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Sada - čepička, šál a rukavičky Medvídek - bílý (bílá výšivka). Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Sada - čepička, šál a rukavičky Medvídek - bílý (bílá výšivka) na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky , nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Sada - čepička, šál a rukavičky Medvídek - bílý (bílá výšivka) vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky , které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz