Kde koupit Sada do kočárku komplet 4D Sweet Dreams by Teddy - zelený

Baby Nellys ®, 4D Sweet Dreams by Teddy - zelená <strong>Sada do kočárku komplet Baby Nellys®. </strong> <br /> <br /><strong>Sada do kočárku ze 100 % bavlny. </stro… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Sada do kočárku komplet  4D Sweet Dreams by Teddy - zelený Vybavení a doplňky
Cena
349 Kč
Dostupnost
Skladem 24.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Sada do kočárku komplet 4D Sweet Dreams by Teddy - zelený které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 349 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Baby Nellys ®, 4D Sweet Dreams by Teddy - zelená <strong>Sada do kočárku komplet Baby Nellys®. </strong> <br /> <br /><strong>Sada do kočárku ze 100 % bavlny. </strong> <br /> <br />Může sloužit jako hrací dečka pro miminko,podložka při koupání, přikrývka do sedačky,můžete do ni zavinout miminko, prostě cokoliv Vás napadne. <br /> <br /><strong>Rozměr: </strong> <br />1. Povlečení na polštář - 35 x 25 cm. <br />2. Povlčení na přikrývku - 70 x 55 cm. <br />3. Výplně - peřinka do polštářku. <br />4. Výplně - peřinka do přikrývky. <br /> <br />Povrch ze 100% bavlny. <br />Výplň je z hypoalergeního silikonového vlákna 100% polyester. <br /> <br />Praní při teplotě do 40°C. <br />Žehlení při teplotě do 150°C. <br /> <br />1. Jakost. <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Sada do kočárku komplet 4D Sweet Dreams by Teddy - zelený z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309132082 a ID 93871
- jistota kvalitního výrobce Baby Nellys
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 72 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Sada do kočárku komplet 4D Sweet Dreams by Teddy - zelený. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Sada do kočárku komplet 4D Sweet Dreams by Teddy - zelený na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Baby Nellys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Sada do kočárku komplet 4D Sweet Dreams by Teddy - zelený vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Baby Nellys, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz