Kde koupit Sada kartáčků na zoubky - tyrkysová

barva: tyrkysová, Baby Ono <Strong> Sada kartáčků na zoubky. </Strong> <br /> <br />Sada 3k kusů kartáčků na zuby. <br /><Strong>Sada obsahuje:</Strong> <… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Sada kartáčků na zoubky - tyrkysová Vybavení a doplňky
Cena
68 Kč
Dostupnost
Skladem 28.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Sada kartáčků na zoubky - tyrkysová které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 68 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

barva: tyrkysová, Baby Ono <Strong> Sada kartáčků na zoubky. </Strong> <br /> <br />Sada 3k kusů kartáčků na zuby. <br /><Strong>Sada obsahuje:</Strong> <br />kartáček na masáž dásní - vhodný pro děti od 3. měsíce <br />silikonový kartáček - na mytí prvních zoubků, od 11. měsíce <br />tradiční kartáček - určený pro starší děti, vyroben z měkkých nylonových štětin. <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Sada kartáčků na zoubky - tyrkysová z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309132068 a ID 93870
- jistota kvalitního výrobce Baby ONO
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 85 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Sada kartáčků na zoubky - tyrkysová. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Sada kartáčků na zoubky - tyrkysová na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Baby ONO, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Sada kartáčků na zoubky - tyrkysová vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Baby ONO, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz