Kde koupit Samson RS15HD PA Speaker Cabinet

2 pásmový reprobox s výkonem 300W a impedancí 8Ohm. Disponuje jedním 15" basovým reproduktorem a jednou 1" hornou s 1,5" titanovým tlakovým driverem. Frekvenční rozsah je 47Hz - 19kHz, citlivost 96dB… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Samson RS15HD PA Speaker Cabinet Pasivní reproboxy
Cena
5 100 Kč
Dostupnost
Skladem 03.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Samson RS15HD PA Speaker Cabinet které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 5 100 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

2 pásmový reprobox s výkonem 300W a impedancí 8Ohm. Disponuje jedním 15" basovým reproduktorem a jednou 1" hornou s 1,5" titanovým tlakovým driverem. Frekvenční rozsah je 47Hz - 19kHz, citlivost 96dB a maximální SPL 124dB. Má zabudované 1/4" jack In a speakon konektory.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Samson RS15HD PA Speaker Cabinet z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 216783
- jistota kvalitního výrobce Samson
- kategorie Pasivní reproboxy

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 56 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Samson RS15HD PA Speaker Cabinet. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Samson RS15HD PA Speaker Cabinet na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Pasivní reproboxy Samson, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Samson RS15HD PA Speaker Cabinet vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: