Kde koupit Samu balíček - Samu + jednorázové kalhotky + Fixies prsní vložky Vel. L

  • Samu balíček - Samu + jednorázové kalhotky + Fixies prsní vložky Vel. L Prsní tampóny
Cena
198 Kč
Dostupnost
Skladem 26.11.2020
Doprava na tento produkt
od 79 Kč
Do obchodu » BENU.CZ

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Samu balíček - Samu + jednorázové kalhotky + Fixies prsní vložky Vel. L které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 198 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>Z toho e-shopu BENU.CZ můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Samu balíček - Samu + jednorázové kalhotky + Fixies prsní vložky Vel. L z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4049500707480 a ID 110492
- jistota kvalitního výrobce Hartmann-Rico
- kategorie Prsní tampóny

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 69 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Samu balíček - Samu + jednorázové kalhotky + Fixies prsní vložky Vel. L. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Samu balíček - Samu + jednorázové kalhotky + Fixies prsní vložky Vel. L na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop BENU.CZ doručuje přímo k vám zboží se sekce Prsní tampóny Hartmann-Rico, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Samu balíček - Samu + jednorázové kalhotky + Fixies prsní vložky Vel. L vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci BENU.CZ

Díky propojení s evropským lídrem na trhu s léčivy je BENU.CZ vaše první volba při výběru špičkových léků, zdravotnického materiálu i vyživových doplňků. Zobrazte se si nabídku zboží Prsní tampóny Hartmann-Rico, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt BENU.CZ za výhodnou cenu.


BENU.CZ