Kde koupit Šatičky Myšička, vel. 74

Vel. 74, Nicol 14430 A, Kolekce: Myšička - PZ 2018/19 <strong>Bavlněné šatičky NICOL.</strong> <br /> <br />Šatičky jsou vyrobené z příjemného, měkoučkého materiálu. <br… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Šatičky Myšička, vel. 74 Vybavení a doplňky
Cena
280 Kč
Dostupnost
Skladem 01.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Šatičky Myšička, vel. 74 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 280 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Vel. 74, Nicol 14430 A, Kolekce: Myšička - PZ 2018/19 <strong>Bavlněné šatičky NICOL.</strong> <br /> <br />Šatičky jsou vyrobené z příjemného, měkoučkého materiálu. <br />Šatičky jsou elegantní a slušivé. <br /> <br /><strong>NOVÁ KOLEKCE NICOL.</strong> <br /> <br />Šatičky jsou vyrobené z bavlny a tylové sukničky. <br /> <br />1.Jakost. <br /> <br /><strong>Rozměry:</strong> <br /><strong>Rozměry ve vel. 56 - 68 dodáme co nejdříve</strong> <br /><strong>Vel. 74</strong> - hrudník 2 x 27 cm, délka 43 cm. <br /><strong>Vel. 80</strong> - hrudník 2 x 28 cm, délka 45 cm. <br /><strong>Vel. 86</strong> - hrudník 2 x 29 cm, délka 48 cm. <br /><strong>Vel. 92</strong> - hrudník 2 x 30 cm, délka 51 cm. <br /><strong>Vel. 98</strong> - hrudník 2 x 32 cm, délka 53 cm. <br /><strong>Vel. 104</strong> - hrudník 2 x 32,5 cm, délka 56 cm. <br />Rozměry se mohou minimálně lišit +- 0,5-1,5 cm. <br /> <br /><strong>Proč oblečení NICOL?</strong> <br />Protože, milujete své děti! <br />Oblečení NICOL patří mezi oblíbené oblečení maminek. <br />Vše vyrobeno v nejlepší kvalitě s láskou.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Šatičky Myšička, vel. 74 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5902444571069 a ID 95782
- jistota kvalitního výrobce Nicol
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 77 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Šatičky Myšička, vel. 74. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Šatičky Myšička, vel. 74 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Nicol, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Šatičky Myšička, vel. 74 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Nicol, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz