Kde koupit SAVO Do bazénu pH+ zvýšení hodnoty pH 5kg

Bazénová chemie SAVO Do bazénu pH+ zvýšení hodnoty pH 5kg: SAVO pH+ je profesionálním řešením, které zvyšuje hodnotu pH vody v bazénu. Díky tomu rovněž účinně zlepšuje fungování ostatní bazénov… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • SAVO Do bazénu pH+ zvýšení hodnoty pH 5kg Vybavení a doplňky
Cena
329 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží SAVO Do bazénu pH+ zvýšení hodnoty pH 5kg které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 329 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Bazénová chemie SAVO Do bazénu pH+ zvýšení hodnoty pH 5kg: SAVO pH+ je profesionálním řešením, které zvyšuje hodnotu pH vody v bazénu. Díky tomu rovněž účinně zlepšuje fungování ostatní bazénové chemie. Přípravek je určený pro vodu s nedostatečnou hodnotou pH, ať již se jedná o vodu ve venkovních i vnitřních bazénech a vířivkách a rovněž bez ohledu na to, jestli se jedná o vodu slanou nebo sladkou. Ideální rozmezí pH vody je 7,1 - 7,5. V případě, že hodnota pH se nachází pod touto hranicí, je dobré přípravek SAVO pH+ použít. Právě tehdy, když je pH bazénové vody správné, může chlorová chemie v bazénu správně fungovat. Klíčové vlastnosti SAVA do bazénu pH+ zvýšení hodnoty pH 5 kgProfesionální řešení pro bazénySAVO pH+ zvyšuje hodnotu pH ve voděZlepšuje fungování další chemieUrčeno pro vodu s nízkým pHUrčeno pro vnitřní i venkovní bazény, vířivkyVhodné pro slanou i sladkou vodu Dávkování a použití:Za použití přípravku SAVO pH+ v množství 10 g/m3 vody se zvýší pH o přibližně 0,2–0,4. Přípravek rozpusťte v nádobě s vodou a poté aplikujte do bazénu. Ponechte zapnutý filtrační systém a po dostatečném promíchání v celém objemu bazénu proveďte kontrolní měření pH a případně přípravek aplikujte opakovaně. Při aplikaci vždy používejte ochranné rukavice a brýle. Přípravek dávkujte do připravené vody a ne naopak. Nikdy nemíchejte s jinými přípravky. Skladujte v uzavřené nádobě na suchém a před přímým slunečním světlem chráněném místě při teplotách 5 – 25 °C a mimo dosah dětí. Při práci s přípravkem nekonzumujte žádné potraviny a nápoje. Dávkování je závislé na výchozím pH a celkovém chemickém složení vody. Hmotnost:5 kg

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit SAVO Do bazénu pH+ zvýšení hodnoty pH 5kg z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8710447441619 a ID 5323143
- jistota kvalitního výrobce SAVO
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 89 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit SAVO Do bazénu pH+ zvýšení hodnoty pH 5kg. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa SAVO Do bazénu pH+ zvýšení hodnoty pH 5kg na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky SAVO, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete SAVO Do bazénu pH+ zvýšení hodnoty pH 5kg vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz Auto-moto

Potřebujete vybavení pro opravu auta nebo si jen chce zpříjemnit jízdu? Zavvítejte na Alza.cz Auto-Moto. Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky SAVO, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Hobby a auto/moto za výhodnou cenu.


Alza.cz Hobby a auto/moto