Kde koupit Sekera tesařská Festa 700g

Sekera tesařská 700g Festa Tesařská sekera 700g FESTA s ergonomicky tvarovanou dřevěnou rukojetí. Tyto sekery mají rovné, dlouhé a tenké ostří, čímž vzniká rovnoměrná sečná plocha. V hlavě sekery je vykován oblouk, díky kterému se dá sekera držet bezprostředně nad ostřím, čímž se zvyšuje stabilita a přesnost. Zadní strana sekery se dá použít jako kladivo, násada je uzpůsobena každému uchopení ruky. Rovný a plochý tvar sekery se hodí výborně k opracovávání suchého dřeva. hmotnost 1,05 kg Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Sekera tesařská Festa 700g Vybavení a doplňky
Cena
317 Kč
Dostupnost
27.01.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Sekera tesařská Festa 700g které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 317 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Z toho e-shopu kutil.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Sekera tesařská Festa 700g z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8590804019268 a ID 69518
- jistota kvalitního výrobce Festa
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 89 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Sekera tesařská Festa 700g. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Sekera tesařská Festa 700g na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop kutil.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Festa, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Sekera tesařská Festa 700g vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: