Kde koupit Sennheiser MKE 600

Kondenzátorový Shotgun mikrofon se superkardioidní / lobar charakteristikou. Mikrofon disponuje průměrem 20 mm, délkou 256 mm, robustní kovovou konstrukcí, přepínatelným low cut filtrem a indikátorem… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Sennheiser MKE 600 Mikrofony pro kameru
Cena
7 198 Kč
Dostupnost
Skladem 07.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Sennheiser MKE 600 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 7 198 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Kondenzátorový Shotgun mikrofon se superkardioidní / lobar charakteristikou. Mikrofon disponuje průměrem 20 mm, délkou 256 mm, robustní kovovou konstrukcí, přepínatelným low cut filtrem a indikátorem slabé baterie. Frekvenční rozsah 40 Hz - 20 kHz, max. SPL 132 dB při fantomové napájení a 126 dB při napájení baterií, citlivost 21mV / Pa při fantomové napájení a 19mV / Pa při napájení baterií, Equivalent noise level 16 dB, odběr 4,4 mA. Napájení pomocí 48V fantomovým napájením, nebo 1,5 / 1,2V AA baterií. Výdrž cca. 150 hodin. Hmotnost bez baterie 128 g. Součástí balení je i pěnový WINDSHIELD a shock mount držák. Černé barevné provedení.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Sennheiser MKE 600 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 224684
- jistota kvalitního výrobce Sennheiser
- kategorie Mikrofony pro kameru

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 62 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Sennheiser MKE 600. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Sennheiser MKE 600 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Mikrofony pro kameru Sennheiser, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Sennheiser MKE 600 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: