Kde koupit Shoeps Tkaničky svítící ve tmě - Glow in the dark

Zapomeňte na šněrování bot. Se silikonovými tkaničkami SHOEPS (čti šups) bude obouvání vašich dětiček jednoduše hračka. SHOEPS jsou elastické a díky tomu se snadno přizpůsobí tvaru nohy. Neprasknou, n… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Shoeps Tkaničky svítící ve tmě - Glow in the dark
					
				 Péče o boty a doplňky
Cena
199 Kč
Dostupnost
Skladem 27.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Shoeps Tkaničky svítící ve tmě - Glow in the dark které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 199 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Zapomeňte na šněrování bot. Se silikonovými tkaničkami SHOEPS (čti šups) bude obouvání vašich dětiček jednoduše hračka. SHOEPS jsou elastické a díky tomu se snadno přizpůsobí tvaru nohy. Neprasknou, nevytahají se, neškrtí a ani nehrozí, že si je dítě přišlápne. Stačí je pouze provléci dírkami bot a se zavazováním a rozvazováním tkaniček je konec. Šněrovací obuv se jako mávnutím čarovného proutku promění v pohodlné, dobře padnoucí nazouváky. A vy tak nebudete muset svým drobečkům pořizovat pouze boty se zapínáním na suchý zip. SHOEPS jsou elastické a díky tomu se snadno přizpůsobí tvaru nohy. Neprasknou, nevytahají se, neškrtí a ani nehrozí, že si je dítě přišlápne. Nejsou však určeny pouze dětem starším tří let a všem náctiletým, ale také i dospělým!  

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Shoeps Tkaničky svítící ve tmě - Glow in the dark z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8717703450583 a ID 192732
- jistota kvalitního výrobce Shoeps
- kategorie Péče o boty a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 64 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Shoeps Tkaničky svítící ve tmě - Glow in the dark . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Shoeps Tkaničky svítící ve tmě - Glow in the dark na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Péče o boty a doplňky Shoeps, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Shoeps Tkaničky svítící ve tmě - Glow in the dark vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Péče o boty a doplňky Shoeps, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz