Kde koupit Shure PGA52-XLR

Kardioidní dynamický mikrofon, určený pro snímání zvuku basového bubnu. Má vysoce odolnou konstrukci, která přináší excelentní zvuk, frekvenční odezvu 50 - 12 000 Hz, impedanci 150 Ohm, citlivost -55… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Shure PGA52-XLR Mikrofony pro bicí a perkuse
Cena
2 930 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Shure PGA52-XLR které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 930 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Kardioidní dynamický mikrofon, určený pro snímání zvuku basového bubnu. Má vysoce odolnou konstrukci, která přináší excelentní zvuk, frekvenční odezvu 50 - 12 000 Hz, impedanci 150 Ohm, citlivost -55 dBV/Pa, speciálně upravenou vložku pro čistotu nízkých frekvencí, otočný kloub s lehce uvolnitelnou západkou a designem podobným komponentům pro jízdní kola. Díky této technologii je možné s ním jednoduše manipulovat. Kardioidní směrová charakteristika vyzdvihuje audio ze zdroje a eliminuje nežádoucí zvuky. Mikrofon je vyhotoven v černém metalickém provedení s černou mřížkou. Připojuje se pomocí XLR-XLR kabelu s délkou 4,6 m. Je dodáván spolu s praktickým obalem. Hmotnost: 454g.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Shure PGA52-XLR z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 220818
- jistota kvalitního výrobce Shure
- kategorie Mikrofony pro bicí a perkuse

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 80 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Shure PGA52-XLR. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Shure PGA52-XLR na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Mikrofony pro bicí a perkuse Shure, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Shure PGA52-XLR vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: