Kde koupit Shure VP83 LensHopper

Kondenzátorový mikrofon pro videokamery, Typ: shotgun, Frekvenční rozsah: 50Hz - 20kHz Směrová charakteristika: supercardioid/lobar, ochrana Rycote Lyre shock mounitng, 3,5mm jack, Napájení: AA bate… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Shure VP83 LensHopper Mikrofony pro kameru
Cena
5 540 Kč
Dostupnost
Skladem 03.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Shure VP83 LensHopper které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 5 540 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Kondenzátorový mikrofon pro videokamery, Typ: shotgun, Frekvenční rozsah: 50Hz - 20kHz Směrová charakteristika: supercardioid/lobar, ochrana Rycote Lyre shock mounitng, 3,5mm jack, Napájení: AA baterie

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Shure VP83 LensHopper z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 216082
- jistota kvalitního výrobce Shure
- kategorie Mikrofony pro kameru

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 84 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Shure VP83 LensHopper. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Shure VP83 LensHopper na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Mikrofony pro kameru Shure, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Shure VP83 LensHopper vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: