Kde koupit Shure WB-98H-C

Kondenzátorový mikrofon s klipem pro uchycení na dechový nástroj nebo na obruč bubnu. Speciální úprava legendárního BETA 98H určená pro bezdrátový přenos. Husí krk umožňuje flexibilní nasměrování přím… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Shure WB-98H-C Kondenzátorové nástrojové mikrofony
Cena
4 780 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Shure WB-98H-C které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 4 780 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Kondenzátorový mikrofon s klipem pro uchycení na dechový nástroj nebo na obruč bubnu. Speciální úprava legendárního BETA 98H určená pro bezdrátový přenos. Husí krk umožňuje flexibilní nasměrování přímo ke zdroji zvuku. Speciální pružné zavěšení izoluje mikrofonní vložku od manipulačního ruchu. Výztuha fixuje husí krk jej proti nechtěnému pohybu při pohybově náročnějších vystoupeních. Beta 98 H / C je vybavena předzesilovačem s beztransformátorovou konstrukcí, která zajišťuje lineární přenos v celém spektru. Kardioidní směrová charakteristika dovoluje vysoké zesílení bez rizika zpětné vazby a zároveň se podílí na izolaci mikrofonu od nežádoucího hluku a ruchů v pozadí. Shure BETA 98 H/C je mimořádně odolný mikrofon vůči akustickému tlaku, proto umožňuje nezkreslené snímání i velmi hlasitých dechových či bicích nástrojů. Tato speciální úprava pro bezdrátový přenos je doplněna o 1,5 m kabel zakončen konektorem TQG (miniaturní cannon), který se připojuje přímo do libovolné opaskové vysílačky s podporovaným typem konektoru TQG.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Shure WB-98H-C z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 2746
- jistota kvalitního výrobce Shure
- kategorie Kondenzátorové nástrojové mikrofony

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 53 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Shure WB-98H-C. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Shure WB-98H-C na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Kondenzátorové nástrojové mikrofony Shure, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Shure WB-98H-C vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: