Kde koupit Sigal Krém na obuv s aplikátorem, 75 ml - hnědý

Ošetřující a zvláčňují krém se zvýšeným obsahem palmového vosku pro hladké a jemné přírodní materiály (useň), které nemají povrchovou úpravu a jsou např. voskované. V kombinaci s včelím voskem vytváře… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Sigal Krém na obuv s aplikátorem, 75 ml - hnědý
					
				 Péče o boty a doplňky
Cena
39 Kč
Dostupnost
Skladem 27.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Sigal Krém na obuv s aplikátorem, 75 ml - hnědý které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 39 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Ošetřující a zvláčňují krém se zvýšeným obsahem palmového vosku pro hladké a jemné přírodní materiály (useň), které nemají povrchovou úpravu a jsou např. voskované. V kombinaci s včelím voskem vytvářejí ideální kombinaci pro prevenci před popraskáním materiálu. Obsah palmového vosku zvyšuje odolnost materiálu proti vlhkosti.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Sigal Krém na obuv s aplikátorem, 75 ml - hnědý z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8594005705289 a ID 1140245
- jistota kvalitního výrobce Sigal
- kategorie Péče o boty a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 46 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Sigal Krém na obuv s aplikátorem, 75 ml - hnědý . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Sigal Krém na obuv s aplikátorem, 75 ml - hnědý na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Péče o boty a doplňky Sigal, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Sigal Krém na obuv s aplikátorem, 75 ml - hnědý vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Péče o boty a doplňky Sigal, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz