Kde koupit Šijeme hračky: Panenky, maňásci a zvířátka z látky

Kniha Šijeme hračky: Panenky, maňásci a zvířátka z látky: Šití hraček je milá zábava - jsou malé, rychle hotové a při práci můžete popustit uzdu své tvůrčí fantazie. Vyberte si z dvaceti inspirativníc… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Šijeme hračky: Panenky, maňásci a zvířátka z látky Hobby
Cena
125 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Šijeme hračky: Panenky, maňásci a zvířátka z látky které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 125 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Kniha Šijeme hračky: Panenky, maňásci a zvířátka z látky: Šití hraček je milá zábava - jsou malé, rychle hotové a při práci můžete popustit uzdu své tvůrčí fantazie. Vyberte si z dvaceti inspirativních návrhů roztomilých zvířátek, jako je slon, králíček, lev nebo kočička, vtipných maňásků, pestrých paňáců a krásně vyšívaných panenek. Nepotřebujete mít žádnou velkou zručnost, většina hraček se šije v ruce a docela jednoduše, některé však můžete udělat i na šicím stroji. Kromě přehledných návodů kniha obsahuje také praktické šablony a naučí vás, jak zvládnout výšivku, aplikaci a našívání korálků nebo jak udělat panence vlásky. Originálními, vlastnoručně ušitými hračkami jistě potěšíte malé i větší děti.

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Šijeme hračky: Panenky, maňásci a zvířátka z látky z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 9788073912253 a ID 5243954
- jistota kvalitního výrobce SLOVART
- kategorie Hobby

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 57 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Šijeme hračky: Panenky, maňásci a zvířátka z látky. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Šijeme hračky: Panenky, maňásci a zvířátka z látky na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Hobby SLOVART, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Šijeme hračky: Panenky, maňásci a zvířátka z látky vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: