Kde koupit Silikonová lžička měkká - modrá

barva: modrá, Baby Ono <strong>Silikonová lžička měkká Baby Ono.</strong> <br /> <br />Ideální pro bezpečné a pohodlné každodenní krmení dítěte. <br />Má ergonomický tv… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Silikonová lžička měkká  - modrá Vybavení a doplňky
Cena
62 Kč
Dostupnost
02.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Silikonová lžička měkká - modrá které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 62 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

barva: modrá, Baby Ono <strong>Silikonová lžička měkká Baby Ono.</strong> <br /> <br />Ideální pro bezpečné a pohodlné každodenní krmení dítěte. <br />Má ergonomický tvar. Je vyrobena z pevných a nezávadných materiálů. <br />Neobsahuje Bisfenol A. <br /> <br />Balení obsahuje 1ks.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Silikonová lžička měkká - modrá z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309091167 a ID 93337
- jistota kvalitního výrobce Baby ONO
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 55 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Silikonová lžička měkká - modrá. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Silikonová lžička měkká - modrá na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Baby ONO, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Silikonová lžička měkká - modrá vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Baby ONO, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz