Kde koupit Silikonová savička Nature Sense - vel. M, 2 ks

průtok: vel. M, Nuk, 2 ks, 0-6 m <Strong> Silikonová savička Nature Sense - vel. M, 2 ks. </Strong> <br />… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Silikonová savička Nature Sense - vel. M, 2 ks Vybavení a doplňky
Cena
171 Kč
Dostupnost
Skladem 04.07.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Silikonová savička Nature Sense - vel. M, 2 ks které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 171 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

průtok: vel. M, Nuk, 2 ks, 0-6 m <Strong> Silikonová savička Nature Sense - vel. M, 2 ks. </Strong> <br /> <br />Několik malých otvorů v savičce poskytuje hladký a přirozený průtok jako mléčné kanálky v matčině prsu. <br />Inovativní antikolikový otvor zabraňuje polykání vzduchu. <br />Pro děti ve věku 0-6 měsíců, M (6 malých otvorů pro umělou kojeneckou výživu), neobsahuje BPA. <br />Hodí se pro všechny lahvičky NUK Nature Sense.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Silikonová savička Nature Sense - vel. M, 2 ks z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4008600279440 a ID 93422
- jistota kvalitního výrobce NUK
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 65 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Silikonová savička Nature Sense - vel. M, 2 ks. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Silikonová savička Nature Sense - vel. M, 2 ks na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky NUK, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Silikonová savička Nature Sense - vel. M, 2 ks vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: