Kde koupit Sistema Box na kávu nebo cukr s odměrkou, 1,56 l

Tuto praktickou nádobu jistě oceníte. Je vhodná na skladování cukru nebo kávy. Její nesmírnou výhodou je odměřovací nádobka, pomocí které si můžete dávkovat přesné množství. Víko má zaklapávající uzáv… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Sistema Box na kávu nebo cukr s odměrkou, 1,56 l
					
				 Svačinové boxy
Cena
159 Kč
Dostupnost
Skladem 26.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Sistema Box na kávu nebo cukr s odměrkou, 1,56 l které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 159 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Tuto praktickou nádobu jistě oceníte. Je vhodná na skladování cukru nebo kávy. Její nesmírnou výhodou je odměřovací nádobka, pomocí které si můžete dávkovat přesné množství. Víko má zaklapávající uzávěry, které brání vniknutí molů do obsahu nádoby.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Sistema Box na kávu nebo cukr s odměrkou, 1,56 l z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 9414202012302 a ID 24821
- jistota kvalitního výrobce Sistema
- kategorie Svačinové boxy

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 69 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Sistema Box na kávu nebo cukr s odměrkou, 1,56 l . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Sistema Box na kávu nebo cukr s odměrkou, 1,56 l na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Svačinové boxy Sistema, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Sistema Box na kávu nebo cukr s odměrkou, 1,56 l vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Svačinové boxy Sistema, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz