Kde koupit Sistema Box na masné výrobky plus 1,75l zelený

Obsahuje mřížku na oddělení vrstev jídla. Bez ftalátu a BPA. Vyrobeno na Novém Zélandu. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Sistema Box na masné výrobky plus 1,75l zelený
					
				 Příprava a skladování pokrmů
Cena
159 Kč
Dostupnost
Skladem 19.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Sistema Box na masné výrobky plus 1,75l zelený které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 159 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Obsahuje mřížku na oddělení vrstev jídla. Bez ftalátu a BPA. Vyrobeno na Novém Zélandu.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Sistema Box na masné výrobky plus 1,75l zelený z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 2501001997422 a ID 185570
- jistota kvalitního výrobce Sistema
- kategorie Příprava a skladování pokrmů

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 93 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Sistema Box na masné výrobky plus 1,75l zelený . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Sistema Box na masné výrobky plus 1,75l zelený na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Příprava a skladování pokrmů Sistema, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Sistema Box na masné výrobky plus 1,75l zelený vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Příprava a skladování pokrmů Sistema, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz