Kde koupit Skákací guma Peggy

Věk: 3+, délka: 420 cm <strong>Skákací guma.</strong> <br /> <br />Pohyb má velmi pozitivní vliv na tělesný vývoj dítěte. <br /> <br />Určená pro děti od 3 let. &l… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Skákací guma Peggy Vybavení a doplňky
Cena
89 Kč
Dostupnost
Skladem 01.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Skákací guma Peggy které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 89 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Věk: 3+, délka: 420 cm <strong>Skákací guma.</strong> <br /> <br />Pohyb má velmi pozitivní vliv na tělesný vývoj dítěte. <br /> <br />Určená pro děti od 3 let. <br /> <br /><strong>Délka gumy:</strong> 420 cm. <br /> <br />Atest CE - bezpečná hračka. Vyrobena v EU. <br /> <br />1. Jakost. <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Skákací guma Peggy z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4013594639255 a ID 96220
- jistota kvalitního výrobce Goki
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 128 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Skákací guma Peggy. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Skákací guma Peggy na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Goki, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Skákací guma Peggy vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Goki, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz