Kde koupit SKIP HOP NE Kamarádi ze stromu - Deka hrací, velká (vhodná i pro dvojčata)

Hrací deka s veselým motivem od značky Skip Hop. Deka je vybavena dětským zrcátkem, šustícími detaily a různými druhy materiálů. Díky tomu napomáhá rozvoji sluchu, zraku, hmatových a koordinačních dov… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • SKIP HOP NE Kamarádi ze stromu - Deka hrací, velká (vhodná i pro dvojčata)
					
				 Hrací deky a podložky
Cena
1 499 Kč
Dostupnost
Skladem 21.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží SKIP HOP NE Kamarádi ze stromu - Deka hrací, velká (vhodná i pro dvojčata) které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 499 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Hrací deka s veselým motivem od značky Skip Hop. Deka je vybavena dětským zrcátkem, šustícími detaily a různými druhy materiálů. Díky tomu napomáhá rozvoji sluchu, zraku, hmatových a koordinačních dovedností. Prošívaná hrací deka nabízí dětičkám měkké místečko na hraní a objevování okolního světa. Je doplněna o čtyři praktická poutka pro přenášení. Materiál: 100% bavlna Rozměry: 150x99 cm Vhodné pro děti od narození. Čištění a údržba před praním vyjměte z deky zrcátko perte ve studené vodě na mírný program nebělte nechte uschnout na vzduchu testováno dle směrnic EU bez PVC, bisfenolu a ftalátů – zdravotně nezávadné

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit SKIP HOP NE Kamarádi ze stromu - Deka hrací, velká (vhodná i pro dvojčata) z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 879674018631 a ID 1005239
- jistota kvalitního výrobce SKIP HOP
- kategorie Hrací deky a podložky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 89 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit SKIP HOP NE Kamarádi ze stromu - Deka hrací, velká (vhodná i pro dvojčata) . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa SKIP HOP NE Kamarádi ze stromu - Deka hrací, velká (vhodná i pro dvojčata) na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Hrací deky a podložky SKIP HOP, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete SKIP HOP NE Kamarádi ze stromu - Deka hrací, velká (vhodná i pro dvojčata) vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Hrací deky a podložky SKIP HOP, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz