Kde koupit SKIP HOP Zoo Batůžek Mini-Beruška

Krásný batůžek ve stylu Skip Hop s bezpečnostním páskem. Pásek lze dle potřeby odepnout/připnout. Batůžek má polstrované nastavitelné ramenní popruhy, ucho pro přenášení, hlavní kapsu na zip, síťovano… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • SKIP HOP Zoo Batůžek Mini-Beruška
					
				 Batůžky a tašky do školky
Cena
431 Kč
Dostupnost
Skladem 26.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží SKIP HOP Zoo Batůžek Mini-Beruška které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 431 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Krásný batůžek ve stylu Skip Hop s bezpečnostním páskem. Pásek lze dle potřeby odepnout/připnout. Batůžek má polstrované nastavitelné ramenní popruhy, ucho pro přenášení, hlavní kapsu na zip, síťovanou boční kapsičku na pitíčko a jmenovku, aby se batůžek neztratil. Jednoduchá údržba.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit SKIP HOP Zoo Batůžek Mini-Beruška z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 879674009455 a ID 102823
- jistota kvalitního výrobce SKIP HOP
- kategorie Batůžky a tašky do školky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 122 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit SKIP HOP Zoo Batůžek Mini-Beruška . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa SKIP HOP Zoo Batůžek Mini-Beruška na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Batůžky a tašky do školky SKIP HOP, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete SKIP HOP Zoo Batůžek Mini-Beruška vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Batůžky a tašky do školky SKIP HOP, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz