Kde koupit SKIP HOP Zoo Bryndák - Beruška

Praktický bryndáček ve stylu Skip Hop. Bryndáček lze zabalit do všité kapsičky, umístěné zezadu bryndáku. Kapsičku rozevřete a bryndák do ní zasuňte. Ideální pro uskladnění špinavého bryndáku. Lehký… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • SKIP HOP Zoo Bryndák - Beruška
					
				 Bryndáky
Cena
197 Kč
Dostupnost
Skladem 26.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží SKIP HOP Zoo Bryndák - Beruška které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 197 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Praktický bryndáček ve stylu Skip Hop. Bryndáček lze zabalit do všité kapsičky, umístěné zezadu bryndáku. Kapsičku rozevřete a bryndák do ní zasuňte. Ideální pro uskladnění špinavého bryndáku. Lehký, voděodolný materiál. Přední kapsička pro zachycení jídla umožní Vašemu děťátku zůstat čisté. Měkký suchý zip pro nastavení. Lze prát v pračce, pro usušení pověste.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit SKIP HOP Zoo Bryndák - Beruška z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 879674006447 a ID 104044
- jistota kvalitního výrobce SKIP HOP
- kategorie Bryndáky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 43 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit SKIP HOP Zoo Bryndák - Beruška . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa SKIP HOP Zoo Bryndák - Beruška na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Bryndáky SKIP HOP, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete SKIP HOP Zoo Bryndák - Beruška vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Bryndáky SKIP HOP, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz