Kde koupit SKIP HOP Zoo Bryndák - Ježek

Úžasný a praktický bryndáček s motivem ježečka a zapínáním na suchý zip. Bryndáček lze zabalit do všité kapsičky, umístěné zezadu bryndáčku – kapsičku rozevřete a bryndák do ní zasunete, což je ideáln… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • SKIP HOP Zoo Bryndák - Ježek
					
				 Bryndáky
Cena
197 Kč
Dostupnost
Skladem 16.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží SKIP HOP Zoo Bryndák - Ježek které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 197 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Úžasný a praktický bryndáček s motivem ježečka a zapínáním na suchý zip. Bryndáček lze zabalit do všité kapsičky, umístěné zezadu bryndáčku – kapsičku rozevřete a bryndák do ní zasunete, což je ideální pro uskladnění špinavého bryndáčku třeba na výletě. Zároveň se tato kapsička stará o zachycení jídla a tak umožní vašemu děťátku zůstat čisté. Při každém jídle bude chránit oblečení vašeho miminka před znečištěním. Výborná volba, když nechcete omezovat svého drobečka v objevování bohatství chutí. Bryndáček je navíc s krásnou aplikací, na kterou můžete v případě potřeby upoutat jeho pozornost. lze prát v pračce pro usušení pověste určeno pro děti od 6 měsíců bez BPA, PVC a ftalátů – zdravotně nezávadné testováno dle směrnic EU

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit SKIP HOP Zoo Bryndák - Ježek z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 879674016958 a ID 1005173
- jistota kvalitního výrobce SKIP HOP
- kategorie Bryndáky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 87 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit SKIP HOP Zoo Bryndák - Ježek . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa SKIP HOP Zoo Bryndák - Ježek na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Bryndáky SKIP HOP, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete SKIP HOP Zoo Bryndák - Ježek vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Bryndáky SKIP HOP, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz