Kde koupit SKIP HOP Zoo Jídelní set - Opička

Udělejte z jídla malý obřad. Potěšte sebe i své děti krásným jídelním setem plným barev a známých zvířátek. Set obsahuje dělený talířek a misku. Trvanlivý 100% melamin. Lze mýt v myčce-v horní části… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • SKIP HOP Zoo Jídelní set - Opička
					
				 Dětské nádobí a příbory
Cena
305 Kč
Dostupnost
Skladem 26.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží SKIP HOP Zoo Jídelní set - Opička které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 305 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Udělejte z jídla malý obřad. Potěšte sebe i své děti krásným jídelním setem plným barev a známých zvířátek. Set obsahuje dělený talířek a misku. Trvanlivý 100% melamin. Lze mýt v myčce-v horní části. Nedoporučujeme používat v mikrovlnných troubách.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit SKIP HOP Zoo Jídelní set - Opička z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 879674005044 a ID 131112
- jistota kvalitního výrobce SKIP HOP
- kategorie Dětské nádobí a příbory

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 122 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit SKIP HOP Zoo Jídelní set - Opička . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa SKIP HOP Zoo Jídelní set - Opička na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dětské nádobí a příbory SKIP HOP, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete SKIP HOP Zoo Jídelní set - Opička vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Dětské nádobí a příbory SKIP HOP, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz